História APW s. r. o

Spoločnosť APW vznikla v roku 2015 s cieľom poskytovať kvalitnú stavebnú činnosť a dlhotrvácne riešenia problémov bežných domácností, ale aj akýchkoľvek starších budov. Vďaka predošlým dlhoročným skúsenostiam majiteľa i jeho tímu a prvotriednemu technickému vybaveniu sa spoločnosti podarilo rýchlo preraziť v konkurencii stavebných firiem a vybojovať svoje stabilné miesto na trhu.

Stavebná spoločnosť APW počas rokov svojho pôsobenia uskutočnila množstvo rekonštrukcií, vyriešila nespočetne veľa problémov so zatekaním a vlhnutím stien, zateplila množstvo domov a ďalej pokračuje v hľadaní inovatívnych a trvalých riešení kvalitných stavieb. Špecializuje sa predovšetkým na komplexné riešenia pre rôzne štátne inštitúcie, polikliniky a nemocnice, školy, kostoly, ale aj individuálnych zákazníkov. Výhodou technológií, ktoré APW využíva je, že sú aplikovateľné takmer na každý typ budovy a každý typ materiálu.

APW je novodobou spoločnosťou, ktorá využíva moderné nástroje, efektívne postupy a ponúka kvalitné služby či odborný servis aj pre tie najnáročnejšie úlohy.

Hodnoty

Hlavným poslaním spoločnosti je poskytovať služby a diela najvyššej kvality, dlhodobo riešiť problémy, ktoré sa časom vyskytujú v takmer každej budove. Cieľom je dlhodobo spokojný klient s bezproblémovým užívaním zhotoveného diela.

APW si zároveň dáva záležať na ekologických riešenia pre svoje stavby a činnosti. Preto poskytuje napríklad modernú formu izolácie fúkaným drevovláknom Spoločnosť APW predstavuje v oblasti staviteľstva seriózneho a stabilného partnera pre všetky typy projektov.

Skúsenosti

Spoločnosť od roku 2015 uskutočňuje množstvá rekonštrukcií obytných domov, škôl, polikliník, kostolov a iných štátnych budov. Postupom času priberala ďalšie technológie a moderné postupy zo zahraničia, vďaka čomu dnes poskytuje kvalitné riešenia pre individuálnych klientov, aj veľké a náročné zakázky.

Pripravujete stavebný projekt?

Kontaktujte nás

APW s. r. o
Škultétyho 1, 831 01 Bratislava
+421 948 521 175
info@apw.sk

Prevádzka Leopoldov: kancelária, sklady
Trnavská cesta  6, 920 41 Leopoldov
+421 948 521 175
sekretariat@apw.sk