Komplexné stavebné práce

Špeciálne stavebné práce

Odstraňovanie grafitov

Komplexné stavebné práce

Zabezpečujeme komplexné rekonštrukcie budov, murárske, maliarske a natieračské práce, elektro- a vodo-inštalácie. Klientom poskytujeme rekonštrukciu na kľúč, od obhliadky a plánu až po realizáciu, ale vieme zabezpečiť aj len realizáciu čiastkovej práce.

Špeciálne stavebné práce

Nosnou činnosťou našej spoločnosti sú hydroizolácie spodných stavieb a chemické injektáže budov, čím sa zabraňuje vlhnutiu stien.

Chemická injektáž budov je vhodná pre všetky typy materiálov a všetky konštrukcie, ktoré sú pod zemou a majú problém s vlhkosťou. Veľmi žiadané riešenie vlhnutia stien sa vykonáva špeciálnymi vrtmi, do ktorých sa aplikuje injektážny materiál. Cena sa teda odvíja od hrúbky steny, hrúbky a rozostupov vrtov, skladby muriva i injektážneho materiálu. Je to však jediné riešenie, ktorým si nenarušíte statiku domu, odstráni tlakový výron vody a ešte je aj časovo veľmi nenáročné. Celý proces chemickej injektáže, aj s aplikáciou sanačných a hydroizolačných omietok trvá maximálne týždeň.

V prípade chemických injektáží, či všeobecne špeciálnych stavebných prác, je najlepšie dohodnúť si bezplatnú obhliadku, kde presne vysvetlíme problém a navrhneme najlepšie riešenie.

Odstraňovanie grafitov

Vďaka našim špeciálnym technológiám sa dlhodobo venujeme aj chemickému čisteniu a vákuovému pieskovaniu fasád, antigrafitovým náterom či ochranným nano-náterom.

Pripravujete stavebný projekt?

Kontaktujte nás

APW s. r. o
Škultétyho 1, 831 01 Bratislava
+421 948 521 175
info@apw.sk

Prevádzka Leopoldov: kancelária, sklady
Trnavská cesta  6, 920 41 Leopoldov
+421 948 521 175
sekretariat@apw.sk